czwartek, 2 marca 2017

Panel Badawczy Opinie.pl - ankiety internetowe


Ankiety przez internet


Czy chciał(a)byś uczestniczyć w badaniach ankietowych przeprowadzanych przez internet, wypełniając kwestionariusze otrzymywane w formie wiadomości e-mail?


Istnieje wiele paneli oferujących płatne ankiety internetowe. Nie zarobimy na nich kokosów ale
niektóre oferują całkiem przyzwoity "dodatek" finansowy lub nagrody rzeczowe do wyboru😊

W kolejnych wpisach będę  zamieszczać opisy i opinie o panelach badawczych, których sama jestem uczestnikiem, i uważam, że są warte zainteresowania. Bo niestety, nie wszystkie są.


Panel Opinie.pl

Opinie.pl to jeden z ciekawszych paneli internetowych w Polsce. Organizatorem panelu jest firma IQS sp. z o.o jedna z największych polskich firm badawczych specjalizujących się w badaniach internetowych.

Zaproszenia do ankiet przychodzą nawet kilka razy w tygodniu. Oczywiście nie do wszystkich udało mi się zakwalifikować, ale muszę przyznać że ta częstotliwość jest większa niż w większości paneli. Przynajmniej w moim przypadku. Widocznie mój profil pasuje do ich ankiet :-)

Co trzeba zrobić aby brać udział w ankietach.


Po pierwsze rejestracja.

Dołączenie do panelu jest dobrowolne. Może do niego dołączyć każda osoba między 15 a 75 rokiem życia. Każda nowa osoba musi zaakceptować regulamin.
Do panelu można zarejestrować się pod tym linkiem http://bit.ly/2mIx2W3


Na czym polega wypełnianie ankiet

Ankiety wypełniane są on-line za pomocą linku przesyłanego na naszego emaila. Sami decydujecie czy chcecie bądź nie przystąpić do danej ankiety

Zarobki

Za każdą wypełnioną ankietę otrzymujemy punkty, które możemy wymienić na wynagrodzenie pieniężne lub doładowanie telefonu typu prepaid. Liczba punktów uzależniona jest od długości i stopnia trudności ankiety.

Poniżej macie link do regulaminu panelu. Osobiście bardzo polecam, w sumie jestem niedawno zarejestrowana a już zleciłam dwie wypłaty tak więc jest nieźle :-)W kolejnych wpisach zamieszczę opisy innych paneli oraz programów typu paid-per-click

Zapraszam do komentowania.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad :-)